Jump to content

Recommended Posts

6 часов назад, zDarkDelux сказал:

Та на луках, думаю, зайдем пострелять

Удачи вам на старте, в хорошем смысле:)

А то тут по всюду негатив, мало ли не так воспримут слова 

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, КошачийПотрошок сказал:

да тут стоя каждым рандомам желал удачи 

Как у тебя в игре ник? На обт есть? 

Link to comment
Share on other sites

19 часов назад, КошачийПотрошок сказал:

а чего мне тестить?я весь движ париж знаю)

Думал движ Париж весь покажешь:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...